Policia e kap hajnin që vodhi brenda një argjendarie në Klinë

Para dy ditësh, një hajn ka vjedhur brenda një argjendarie në Klinë.

Siç mëson Klina.info një person i dyshuar ka hyrë brenda argjendarisë për ta blerë një unazë, të cilën e ka vjedhur dhe është larguar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes menjëherë, dhe është arrestuar i dyshuari.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./Klina info/