Përplaset vetura me motoçikletën në Klinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Klinë.
Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.
Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet motoçikleta që ka dalë jashtë rrugës.
. Derisa Policia po heton rastin.