Përplasen dy vetura në Drenas, njëra bie në ara

Një aksident  i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Tersenik, në komunën e Drenasit,

Sipas informacioneve dy vetura janë përplasur me ç’rast njëra ka dal nga rruga dhe ka rënë në ara.

Dyshohet se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar disa persona.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur njësitë policore.

Për më shumë shikoni fotografitë:

SHARE