Osmani dhe Kurti u drejtohen qytetarëve me një konferencë të përbashkët në orën 13:30

U.d e presidentes Vjosa Osmani dhe kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti do të mbajnë konferencë për media sot në ora 13:30, përpara shtatores së heroit Gjergj Kastrioti – Skënderbeu.

Lajmi është bërë i ditur nga zyra e Presidentes