Nesër luhet derbi i qytetit ndërmjet Dukagjinit dhe KB Dardanet

Nesër në Klinë do të luhet derbi i qytetit në basketboll ndërmjet KB Dukagjinit dhe KB Dardanet.

Ndeshja do të luhet në ora 15:00, ndërsa do të transmetohet live në portalin Klinainfo.

SHARE