Nesër fillon historiane re e shqiptarëve në Gjermani/ Çka po paralajmëron Tigri

Aktori i njohur që jeton dhe vepron në Gjermani, Kreshnik Ibrahimi ka thënë se nesër fillon historia e re e shqiptarëve në Gjermani.

Tigri është shprehur i lumtur që pas tri viteve punë në këtë projekt po realizohet, së bashku me dy vëllëzërit Spahiu nga Ferizaji.

Postimi i plotë:

Neser fillon Historia e re e Shqiptarve ne Gjermani ❤️????????????????????????
Pas 3 vitesh pune ne kte projekt se bashku me dy Vellezerit Spahiu nga Ferizaji me banim ne Kaserslautern dhe Firmen e tyre “ISP MASSIVBAU” kemi arritur qe ti marrim mbi 500 Baushtella ne gjith Gjermanin.
Neser ne takim e pare do presim mbi 45 Firma Shqiptare te cilve do ju japen pune ne Fushen e Ndertimit (Fassade) ne te gjith Gjermanin.

Jam i lumtur dhe krenar qe ky Moment erdhi ????????????????
Edhe ata qe nuk na kan kontaktur per Auftrege ne çdo moment mund te Kontaktojn ne kte numer Telefoni qe te bejn Terminin e takimit te tyre ???????? +49 160 3710330

Bashk jemi me te fort ???????????? ????????????????????????