Mbrëmë u dëgjuan të shtëna armësh në Dollc të Klinës

Mbrëmë në fshatin Dollc të Klinës janë dëgjuar të shtëna armësh,

Banorët për Klina.info kanë thënë se me t’i dëgjuar krismat kanë thirrë Policinë, ku njësiti menjëherë ka dalë në vend të ngjarjes.
Pas hetimeve, policia ka gjetë një karikator të automatikut dhe disa fishekë.

Ndërsa, po vazhdon hetimi për rastin./Klina info/

SHARE