LIMAJ VIZITON KLINËN.

Kryetari i Nismës socialdemokratike, Fatmir Limaj, sot ka qëndruar në Klinë, ku është takuar me kryetarin e NISMA në Klinë, Muhamet Gashi dhe me strukturat e Nismës, dega në Klinë. Aty diskutuan për situatën dhe për përgatitjet e zgjedhjeve kurse kryetari i Nismës, Muhamet Gashi tha se jemi të gatshëm të hyjmë në zgjedhje./Klina.info