I vetaksidentuari në Qupevë të Ulët në gjendje të rëndë dhe është polic

Klina.info ka raportuar dje për një vetaksident që ka ndodhur në Qupevë të Ulët.

Shoferi ishte përplasur në një shtyllë elektrike.

Burime të Klina.info mēsojnë se i njejti është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai po trajtohet në QKUK në Prishtinë.

Bëhet fjalë për një 25 vjeçar, i cili gjithashtu është pjesëtar i Policisë së Kosovës.

Klina.info i uron shërim të shpejtë!

SHARE