Leonora Jakupi uron nënën e saj me fjalët më të ëmbla për ditëlindje

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun është edhe Leonora Jakupi.

Ajo numëron dekada prej kur edhe është pjesë e skenës muzikore.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Nëna e saj feston ditëlindjen dhe urimin me fjalët më të ëmbla e mori nga këngëtarja.

“Urime ditëlindjen zemra ime mam! Lus Zotin të kesh jetë të gjatë për vete për ne për njerëzit që të duan! Ti dashnia ma e madhe e jetës time e buzëqeshur qofsh gjithëmonë’, ka shkruar ajo.

SHARE