Tre të lënduar, në aksidentin në Gllarevë

Klina.info minuta më parë raportoi për një aksident trafiku në fshatin Gllarevë të Klinës.
Në këtë aksident kanë mbetur të lënduar tre persona.

Klina.info mëson se dy nga ta janë dërguar në QKMF “Nënë Tereza”, për trajtim mjekësor, ndërsa njëri që është në gjendje më të rëndë në Spitalin Rajonal të Pejës.
Të lënduarit, janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe jashtë rrezikut për jetë.
Rasti po hetohet nga njësiti përkatës i Policisë së Kosovës./Klina info/

https://vm.tiktok.com/ZMFf8rA33/


SHARE