Ky futbollist nuk do të jetë më pjesë e KF Dukagjinit, kjo është arsyeja

Lojtari i KF Dukagjinit, Met Millaku përmes një postimi ka treguar se më nuk do të jetë pjesë e këtij klubi.

Ky është postimi i plotë i tij (pa ndërhyrje):

Pershendetje shok, dhe dashamire te futbollit, dua te ju njoftoj qe nga ky sezon nuk do te jem me pjese e KF Dukagjinit, klub me te cilin u rrita e isha tash e 3 vite.
Me marrevshje te dyanshme kemi arritur ta ndreprejme kontraten dhe ti ndajme rruget.
Dua te beje nje falenderim per keto 3 vite, fillimisht ndaj kryesise se klubit, trajnereve me te cilet kam punuar, veqanerisht bashkelojtareve me te cilet kaluam kohe fantastike se bashku, dhe po ashtu te gjithe perkrahesve te Klubit Futbollistik Dukagjini.
Klubit Futbollistik Dukagjini i deshiroj shume suksese ne vazhdimesi!