Ky është personi që vdiq si pasojë e shpërthimit të granatës në Klinë

Mbrëmjen e së martës në Klinë ka ndodhur një shpërthim i një granate.

Siç mëson Klina.info ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bajram Curri”, derisa si pasojë ka vdekur Hysen Hoti, 90 vjeçar.

Në vendin e ngjarjes, mbrëmë kanë dalë menjëherë njësitet policore dhe autoambulanca.
Teksa dyshimet e para janë se rasti ka ndodhur aksidentalisht./Klina info/

SHARE