Krejt çfarë dihet për plagosjen e dy personave në Klinë

Sot rreth orës 20:00 në sheshin “Faruk Elezi”, në Klinë ka ndodhur një kacafytje mes dy personave, ku njëri ka marrë lëndime nga thika, ku disa herë është ther në trup

Derisa, i njëjti e ka goditur tjetrin me kontakt të armës në kokë, duke marrë lëndime.

Siç mëson Klina.info Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, dhe ka gjetur një armë dhe një thikë.

Burimet e Klina.info mëson se deri ta kacafytja ka ardhë pas një mosmarrëveshjeje për parking para banesës.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Pejës./Klina info/