Kengëtari nga Klina ALBOS neser ne ora 18:00 lanson kengën se bashku me artistin e mirënjohur BLERO

Kënga titullohet “TELENOVELA” qe esht punuar nga vet Artisti Albos siq e dim se ky esht edhe producent dhe ideator per shum kengë qe jan realizuar ne studion e tij IN RECORDS qe ndodhet ne prishtinë. Albosi esht mjaft i talentuar ne si qytetar te Klines patjeter qe duhet ta perkrahemi dhe ti arrit majet e suksesit sepse vertet e meriton.
Per me shum info te Artistit vizitone ne instagram @albosofficial