Ja fala”, kënga e re e Teuta Selimit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Teuta Selimi, e ka gati projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Ja fala” dhe do të publikohet së shpejti e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku numëron mijëra ndjekës.

“Së shpejti kënga e re, Ja fala”, ka shkruar ajo sipër imazhit të publikuar.


Teuta nuk ka bërë të ditura detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

SHARE