Hajnat plagosin një polic në Zllakuqan

Një zyrtar policor është plagosur mbrëmë nga disa hajna që kishin shkuar për të kryer një vjedhje në fshatin Zllakuqan të Klinës.

Burime të Klina.info bëjnë me dije se ai është jashtë rrezikut për jetë dhe është dërguar për trajtim në QKUK

Pas pak Klina.indo do t’iu sjellë detaje të reja për këtë rast.