Detaje nga plagosja e policit nga hajnat, në Zllakuqan

Një zyrtar policor është plagosur rreth orës 4 të mëngjesit sot nga disa hajna që kishin shkuar për të kryer një vjedhje në fshatin Zllakuqan të Klinës.

Burime të Klina.info bëjnë me dije se polici është jashtë rrezikut për jetë dhe është dërguar për trajtim në QKUK

Ndërsa siç thonë nga Policia, ende nuk ka të arrestuar në lidhje me rastin dhe hetimet po vazhdojnë./Klina info/