Hajnat depertuan në kishë, ka njolla gjaku

Polici Januzaj Veselaj është plagosur në mesnatë në kishën e Zllakuqanit.

Burime të Klina Info bejne te ditur se hajnat kanë depërtuar në shtëpinë e priftit por më pas janë përballur me policinë. Në vendin e ngjarjes ka edhe njolla gjaku. Polici nga Gllareva ka një plag në këmbë dhe po trajtohet në QKUK./Klina info