Gruaja që u zhduk para dy javësh në Pejë, paraqitet në polici

Një grua që ishte raportuar e zhdukur në Pejë më 31 tetor, është paraqitur të mërkurën në polici.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori si dhe njësitë policore kompetente.

Rasti nën hetime.

SHARE