Gold AG publikon projektin e ri “Trimi i Dukagjinit”

Gold AG ka publikuar projektin e ri muzikor bashkë me videoklip.

Kënga mban titullin “Trimi i Dukagjinit” dhe i kushtohet dëshmorit Fadil Maloku,

Teksti dhe muzikën u realizua nga vet reperi, ndërsa orkestrimin e bëri Ëirusi, për videoklipin u përkujdes MProduction.

“TRIMI I DUKAGJINIT, ma e reja, LIRIA KA EMËR #UÇK“, ka shkruar Gold AG për të njoftuar se kënga tashmë gjendet në kanalin Youtube.

Më poshtë kënga bashkë me videoklip.