Gjendet nën shoqërimin e dy meshkujve, gruaja që u zhduk në Malishevë

Një femër e cila ishte raportuar e zhdukur në Malishevë, është gjetur një ditë më vonë nën shoqërimin e dy meshkujve.  Rasti është duke  u hetuar.  

“Malishevë 10.03.2024-13:00. Raportohet se viktima femër kosovare, kishte dalur nga shtëpia dhe se nuk dihet për lokacionin e saj. Me datë 11.03.2024 rreth orës 00:50 njësitet e hetuesi ka lokalizuar viktimën e cila ishte e shoqëruar nga dy të dyshuarit meshkuj kosovarë. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.