Dukagjini transferon ish-kapitenin e Prishtinës

KF Dukagjini ka bërë lëvizjen e radhës në merkaton e verës.

Ekipi nga Klina ka transferuar mesfushorin Mërgim Pefqeli, ish-kapitenin e Prishtinës, shkruan Indeksonline.

“Përvoja dhe cilësitë e 30-vjeçarit pritet të jenë ndihmë e madhe për ne” thuhet në njoftim.

Ky është njoftimi i plotë: