Arta Elezaj publikon foto nga pushimet luksoze

Modelja dhe aktorja shqiptare, Arta Elezaj, po shijon pushimet prej disa ditësh në një vend luksoz.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mijëra njerëz, shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme duke mos munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj.

E tillë shfaqet edhe në një të fundit, derisa ka vënë në pah linjat trupore e veshur me bikini.

Reagimet në komente po ashtu kanë qenë të menjëhershme dhe tejet pozitive nga miqtë e fansat.

https://www.instagram.com/p/CST-fx8HY3m/?utm_medium=copy_link

SHARE