Arrestohet pejani, i gjendet marihuanë në trup

Në Pejë, dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që gjatë kontrollit në trup i është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48-orë.

Rasti është duke u hetuar./Klina info/

SHARE