Aksidentohet motoçikleta me veturën në Klinë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 16:00 në Perlina të Klinës, saktësisht afër pompës Shell,shkruan Klina info.

Në këtë aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

Klina Info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku Policia po merret me rastin. Dyshohet për të lënduar./Klina.inf/

SHARE