Aksidentohen tri vetura në hyrje të Klinës

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Klinës.

Në këtë aksident janë përfshirë 3 vetura. Sipas dëshmitarëve nuk ka të lënduar veç dëmeve materialeve.

Policia kanë dal në vendngjarje dhe njësitet përkatëse të policisë.

Klina Info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes:

SHARE