AKSIDENT NË MAGJISTRALEN PRISHTINË – PEJË, DY TË LËNDUAR RËNDË

Në orët e mbrëmjes të sotme ka ndodhur një vetëaksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku janë lënduar dy persona,

Sipas Gazetes Blic” të lënduarit, aktualisht po marrin trajtim mjekësor në QKUK.

“Gazeta Blic” ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se vetura me të cilën janë aksidentuar është rrotulluar dhe janë shkaktuar dëme të konsiderueshme në të.