Aksident mes një furgoni dhe një veture në Rixhevë (Foto)

Një aksident trafiku mes një furgoni dhe një veture ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Pejë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Rigjevë,

Kështu kanë bërë të ditur deshmitaret per Klina info, të cilët njoftuan se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, derisa ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Klina.info do të ju mbajë të informuar.

SHARE