Aksident mes një furgoni dhe një veture në Rixhevë

Një aksident trafiku mes një furgoni dhe një veture ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Pejë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Rigjevë,

Kështu kanë bërë të ditur deshmitart, të cilët njoftuan se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, derisa ende nuk dihet nëse ka të lënduar.