Vdes këngëtari i njohur shqiptar Ismet Bogujevci

0
13

Këngëtari i njohur shqiptar, Ismet Bogujevci, ka ndërruar jetë sot,

Lajmin për vdekjen e ka bërë të ditur djali i tij përmes një postimi në Facebook.

“Ju njoftojmë gjithë familjes dhe miqësisë se sot me 13 maj ndërroi jetë më i shtrenjti ynë. Kaluam shumë sfida bashkë. Babë pusho në paqe me tingujt e muzikës tënde që kurrë s’do të shuhen”, shkroi ai.