Aksident i rëndë në magjistralen Shkup – Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes tri automjeteve në magjistralen Shkup – Prishtinë, në afërsi të Ferizajt.

Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes derisa mëson se janë lënduar dy persona.

Policia dhe njësitet relevante po merren me rastin.

SHARE