Aksident i rëndë në fshatin Gllaviqicë, një person dërgohet me emergjencë në spital

Një aksident trafiku mes një autobusi dhe një veture ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Gllaviçicë. Si pasojë e aksidentit lëndime serioze ka pësuar një person i cili është dërguar me urgjenë në spital për trajtim mjekësor

Rreth orës 12:55 policia është njoftuar për një aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Gllaviqicë. Aksidenti ka ndodhur mes një autobusi dhe një veture. Një person është lënduar dhe ka pësuar lëndime serioze, është dërguar në emergjencën e Spitalit Rajonal”, tha Gashi për Klina info

SHARE