Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë në Shkup

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni.

Sipas informacionëve, shoferi i ventures është lënduar dhe është dërguar në spital.

Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje