A e ka në plan Blero t’i futet politikës – këngëtari flet ekskluzivisht për SHOW TIME

Skemës programore të RTV Dukagjini, prej sonte, i është shtuar edhe një emision i ri – SHOW TIME me Blerta Veseli, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’. Këngëtari Blero ka qenë i ftuar i parë i këtij emisioni.

Blero Muharremi është këngëtari që e hapi sonte emisionin ‘SHOW TIME’ me një intervistë ekskluzive ku ai zbulon shumë të pathëna nga jeta e tij.

Blero në këtë intervistë ka treguar se a e ka menduar ndonjëherë t’i futet politikes dhe cilat janë preferencat e tij politike.

Ndiqeni rrëfimin e Bleros, në intervistën ekskluzive për SHOW TIME me Blerta Veseli – prodhimin televiziv të Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini:

Këngëtari i njohur, për SHOW TIME ka rrëfyer edhe se kur po mendon të bëhet baba përsëri, shkruan Reporteri.net.

Ai tregon edhe se si e përjetoi ai, vitin e shkuar, ndarjen nga Afrona dhe Tara për shkak të Covid-19

SHOW TIME shfaqet nga kjo javë, çdo të shtunë nga ora 19:30, në REPORTERI.net dhe RTV Dukagjini.

SHARE