Zyrtare: Largohet nga PSG ylli i skuadrës

Epoka e Edinson Cavanit në PSG i ka ardhur fundi.

Këtë e ka konfirmuar drejtori i klubit francez, Leonardo,

Ai ka thënë se uruguaiani do të largohet gjatë merkatos verore nga klubi francez.

Cavani me fanellën e PSG ka zhvilluar 301 ndeshje duke shënuar 200 gola dhe ka fituar 19 trofe.

Për të e interesuar është skuadra e Inter./Klina.info/

SHARE