Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, Hungari-Francë

Sot nga ora 15:00 do të zhvillohet ndeshja mes Hungarisë dhe Francës.

Dy kombëtaret tashmë kanë publikuar formacionet startuese

SHARE