Zjarr në mesnatë në Pejë, digjet lokali i njohur

Në mesnatë është kapluar nga zjarri lokali i njohur “Babylon” në Pejë.

Raportohet se rreth orës 00:00 zjarri është shfaqur.

Zjarrfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Arsyet ende nuk janë bëre të ditura.

Ketë e ka konfirmuar për IndeksOnline, Mentor Dreshaj, Shef i ndrimit.