Zhduket një femër në Pejë

Një femër nga Peja është larguar dje nga shtëpia rreth orës 15:00, ndërsa ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Për rastin janë njoftuar Policia e Kosovës të cilët kanë nisur hetimet.

“Rr. Mbreti Zog, Pejë 29.05.2020 – 15:00. Është raportuar se viktima femër  kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend ndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë./

SHARE