Zhduket një e mitur në Klinë, prej të shtunës familja s’di gjë për fatin e saj

Një e mitur është raportuar e zhdukur të hënën në Klinë.

Sipas policisë, familja nuk di gjë për fatin e saj që nga e shtuna.

“Ankuesja femër shqiptare, shtetase e Shqipërisë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur, ka dalë nga shtëpia ku jeton dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti vazhdon të hetohet.