Werder Bremen – Hoffenheim: Rashica titullar

Werder Bremen dhe Hoffenheim do t’i masin forcat sot me fillim nga ora 15:30 në kuadër të Bundesligës.

Bremen, i cili gjendet në zonën e rrezikshme, kërkon fitoren sot ndaj Hoffenheimit dhe Rashica pritet të jetë rreziku kryesor për ta, shkruan Indeksonline.

Këto janë formacionet zyrtare:

SHARE