Vidhen dhjetëra pushkë e revole në Rahovec (Video)

Nuk dihet nëse i morën për t’i shitur ilegalisht, apo për t’i përdorë.

Por, persona të panjohur arritën që nga një qendër e qitjes me armë në Rahovec, të marrin dhjetra pushkë e revole, njofton Klan Kosova.

Policia tashmë i ka xhirimet e kamerave të sigurisë dhe po i kërkon grabitësit.