Përplaset kamioni me dy vetura në udhëkryq të Gremnikut, ka dhe të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në udhëkryqin e fshatit Gremnik të Klinës.

Klina.info mëson se dy vetura dhe një kamion janë përplasur derisa ka dhe të lënduar.

Njësitet e policisë dhe autoambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Klina.info ka siguruar edhe pamje nga vendi i ngjarjes