Vetura e shkatërruar nga përplasja me kamion në Zajm

Klina.info pak më parë raportoi për një aksident trafiku që ka ndodhur në Zajm të Klinës.
Në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një makinë.
Si pasojë e përplasjes vetura thuajse është shkatërruar, derisa dyshohet për të lënduar.
Njësitet relevante të Policisë së Kosovës po merren me rastin.