Tre të vdekur dhe një i lënduar nga shpërthimi i bombolës së gazit

Tre persona kanë humbur jetën në Bulqizë dhe një person ndodhet në gjendje të rëndë nga helmimi me një bombol gazi.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur në fshatin Guri, në njësinë administrative Ostren, raportojnë mediat në Shqipëri.

Aktualisht policia po shkon drejt vendngjarjes