Tre të lënduar në aksidentin në Zajm të Klinë, dy në gjendje të rëndë

Një Aksident i rëndë ka ndodhur sot te Nora Market në Zajm të Klinës.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Klina.info mëson se tre persona janë lënduar, dy prej tyre me plagë të rënda.

Ndihmën e parë të lënduarit e kanë marrë në QKMF në Klinë, dhe më pas janë nisur për Pejë.

Policia po merret me rastin./Klina info/