Tërmet në Maqedoni të Veriut, epiqendra ishte mes këtyre dy qyteteve

Një tërmet ka ndodhur në Maqedoni të Veriut

Epiqendra e këtij termeti ka qenë në mes të Tetovës dhe Gostivarit dhe magnituda raportohet të ketë qenë 3.4.

Për tërmetin ka njoftuar edhe faqja “EMSC Last Quake”.

Lëkundjet janë ndjerë në 09:11./

SHARE