Të mërkurën ndeshja futbollistike KF ISTOGU – KF DUKAGJINI

Të mërkurën me 7.04.2021 në Stadiumin “Demush Mavraj”, në Istog me fillim nga ora 15:00 do të luhet ndeshja futbollistike Dukagjini – Istogu.

Këtë e ka bërë të ditur KF Dukagjini në faqen zyrtare FB ku shkruhet:

Të motivuar dhe me plot entuziazëm janë djemtë e Dukagjinit. Njëzet e pesë vitë pas, jemi përsëri ne gjysmëfinale, kur kemi para nesh edhe dy ndeshje (vajtje-ardhje) ndaj KF Istogut, kemi vetëm një qëllim, te dalim fitimtarë ne këto dy përballje.

?Stadiumi “Demush Mavraj” Istog
?E Mërkure, 07.04.2021
⏰Ora 15:00
? LIVE ne platformën Artmotion

Një qytet, me sy dhe mëndje tek ju!
Të gjithë se bashku, jemi NJË.

#kfdnjëdashurieperjetshmë
#oncegreenalwayesgreen
#forcadukagjini ??