Arsenal Archives - Klina.info
4.3 C
Kosovo
Thursday, November 26, 2020
Home Tags Arsenal

Tag: Arsenal

Evertoni dhe Arsenali po “luftojnë” për Jamesin

James mund të largohet nga Real Madridi në afatin kalimtar të janarit. Sipas The Sun, Arsenali dhe Evertoni janë duke u interesuar për kolumbianin, që...

“Arteta ende se ka sjell stilin e Manchester Cityt në Arsenal”

Ish ylli i Gunner beson se trajneri i ri i Arsenalit ende ka punë për të bërë, pasi që ndikimi i lojës së Pep...
- Advertisement -

MOST POPULAR