Sot mot me diell, mëngjesi do të jetë me mjegull

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i qëndrueshëm.

Sipas Prishtina Weather, dita pritet të jetë me diell.

Orëve të mëngjesit nëpër ultësira do të ketë edhe mjegull.

Temperaturat minimale pritet të sillen ndërmjet 1 deri në 2 gradë Celsius minimalja dhe maksimalet 9 deri në 11 gradë Celsius. 

SHARE